Neymar dosáhl druhého poločasu jako čtyřnásobné obhájce šampiónů Paříže Saint-Germaina, který se před koncem šampionátu Amiens 2-0 dostal do semifinále francouzského ligového poháru ve středu.

Nosit fanoušky Fotbalové Dresy, bohužel PSG opět není nejlepším střelec Edinson Cavani, který také zmeškal nedělní francouzský pohár Rennesu poté, co se vrátil pozdě od jeho vánočního a nového roku v Uruguay.

Amiens' naděje pružení rozrušení byly těžce podkopána odvolání brankáře Regis Gurtner v 34. minutě za faul na sobě Dres Paris Saint-Germain Kylian Mbappe po vyběhl ze svého okolí.

Marquinhos také udeřil do dřevařství poté, co se spojil s křížem od Giovani Lo Celso, ale Adrien Rabiot obdržel pozoruhodné 35. po sobě jdoucí vítězství v domácím poháru pro PSG s hlavičkou z kouzel Angel Di Maria v 78 minutách.